Dzień Matki w MGOK

 

W piątek 25 maja 2018 roku w przededniu Dnia Matki odbył się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Mieszkowicach koncert śląskiej kabaretowej grupy FEST. Na sali był komplet widzów.

Kabaretowo - biesiadny program wszystkim się podobał. Usłyszeliśmy wiele śląskich kawałów,wiązanki śląskich piosenek biesiadnych oraz hity telewizji Silesia autorstwa grupy.

Publiczność wzruszyła piosenka "TY moja mamo" aktualnie znajdująca się na pierwszych miejscach notowań śląskich szlagierów TVS. Dziękujemy pięknie za przemiły koncert.
Poniżej informacja o grupie.

Grupa Fest powstała w 2008r a założycielem jest Jakub Tomaszewski. W swoim dorobku muzycznym zespół może się pochwalić trzema wydanymi płytami. Sukces przyszedł już wraz z pierwszą płytą "Przed Siebie" wydaną w 2010r. Utwory z płyty zdobyły uznanie i znalazły się na wielu składankach szlagierowych a piosenka tytułowa "Przed Siebie" oraz "Nima jak u teścia" zostały wyjątkowo docenione i na Liście Śląskich Szlagierów emitowanej w telewizji TVS przez wiele tygodni zajmowały czołowe miejsca w tym również najwyższe na podium. Koncerty z Grupą Fest to rewelacyjnie dobrany humor kabaretowy oraz dobra muzyka i niezapomniana zabawa.

Grupę Fest tworzy filar małżeństwo Mirosława i Jakub Tomaszewscy oraz dwie córki Sabina i Klaudia. Pasjonaci muzyki i humoru.

Mirosława Tomaszewska - wokalistka w zespole, układa program artystyczny. Przygotowuje stroje oraz scenariusz do każdego koncertu. Jest również autorką kilku tekstów.

Jakub Tomaszewski - wokalista, muzyk, kabareciarz. Jest odpowiedzialny za atmosferę na scenie oraz kontakt z publicznością. Przygotowuje humor śląski, monologi i dowcipy. Jest autorem większości tekstów w zespole.

 

 

FOTORELACJA-wydarzenia

 
-->