Dzień Edukacji Narodowej 14 października 2010

W Dniu Edukacji Narodowej spotkali się w MGOK Mieszkowice miejscowi członkowie Sekcji Emerytów i Rencistów Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Grupa bardzo aktywnie działa pod kierownictwem prezesa Jana Adamczuka realizując swój kalendarz spotkań i imprez. Gościny udziela im każdorazowo mieszkowicki dom kultury, tak było i tym razem. Spotkanie serdecznymi życzeniami dla swoich kolegów rozpoczął Prezes Jan Adamczuk , a za wkład w edukację wielu pokoleń Mieszkowiczan podziękowały przybyłym czynni nauczyciele;

prezes sekcji ZNP Danuta Korowaj i Wiesława Kompanicka , wręczając wszystkim okolicznościowy prezent. Życzenia dalszej tak owocnej aktywności i zdrowia złożyła również B.Nowicka .

Następnie zespół MGOK "Niespodzianka" hitami z lat 60/70 porwał wszystkich do tańca.

Ucztą dla wszystkich był mini recital Iwony Pawlikowskiej - laureatki wielu konkursów i festiwali, która za swoje osiągnięcia otrzymała nagrodę marszałka woj. zachodniopomorskiego. Wspaniała atmosfera spotkania, wspólna zabawa, wesołe konkursy to dowód na to, że aktywnym można być zawsze. Przynosi to wszystkim wiele osobistej satysfakcji i radości.

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Mieszkowicach zachęca wszystkich zainteresowanych do realizowania swoich pomysłów, zawsze chętnie udzielając wsparcia i pomocy.

A, już 21 października o godz.17.00 zaprasza na Dzień Seniora pełen niespodzianek.

 

Fotorelacja w galerii ...

 
-->