MGOK Mieszkowice
Ferie zimowe 2020

Ferie Zimowe 2020 2

 
Konkurs Kolęd i Pastorałek 2020 - kolejność

 

LISTA UCZESTNIKÓW KONKURSU KOLED I PASTORAŁEK

Kategoria Przedszkolaki

1.Ola Bałko Zielin – Świeć gwiazdeczko

2.Alicja Kędlarska Mieszkowice – Kolędnicy wędrownicy

3.Dominik Taraciński Dębno – Przybieżeli do Betlejem

4.Alicja Madera Dębno – Maleńki Jezu śpij

5.Lena Owsianna Mieszkowice – Złota gwiazdka

6. Hanna Stelmasik Mieszkowice – W Betlejem

7. Marika Filińska Cedynia – Był pastuszek bosy

8. Maja Szewczyk Moryń – On jest Królem

9. Antonina Zdunek Moryń – Aniołek maleńki

10.Miłosz Madej Mieszkowice – Wśród nocnej ciszy

11. Jan Mokrzycki Mieszkowice – Przybieżeli do Betlejem

12. Mateusz Kwapiński Mieszkowice – Dzisiaj w Betlejem

13. Zosia Kaczmarek Dębno – Maleńki Jezu śpij

14. Kornelia Handkowska Mieszkowice – Aniołek maleńki

15.Dawid Mazurkiewicz Mieszkowice – Bosy pastuszek

16.Grupa Kotki Dębno – Na osiołku

Kolejność wyjątkowa ze względu na inne występy

1.Weronika Wieczorek Moryń – Gdy śliczna Panna                                   soliści I-III

2.Kalina Pożarycka Mieszkowice - Pastorałka prosto z nieba                   soliści IV-VI

3.Wiktoria Taracińska Dębno/Kostrzyn – Kolęda Maryi                           soliści IV-VI

4.Michalina Lewandowska Mieszkowice/Kostrzyn – Noel                       soliści VII-VIII

5.Duet Kalina i Kacper Mieszkowice – Dlaczego dzisiaj                             zespoły IV-VI

6.Trio W.A.M. Oto o północy                                                                           zespoły VII-VIII

 

Kategoria soliści I-III

1. Lena Kopaczel Mieszkowice - Kołysanka dla Dzieciątka

2. Maksymilian Szacht Mieszkowice – Gwiazdy tańczyły

3.Agata Kwiecień Moryń – Pójdźmy wszyscy do stajenki

4.Alicja Łuszczek Mieszkowice – Zaśnij dziecino

5.Karol Drużga Zielin – Bosy pastuszek

6.Zosia Płowik Moryń – Wśród nocnej ciszy

7.Giannis Podgórny Moryń– Kolędnicy wędrownicy

8.Rafał Drużga Zielin – Przylecieli aniołkowie

9.Marta Zubala Dębno – Kolędnicy wędrownicy

10.Laura Biała Dębno – Tryumfy króla niebieskiego   (akomp. keyboard)

11. Szymon Kowalewski Mieszkowice – Wśród nocnej ciszy

12.Basia Drużga Mieszkowice – Dzisiaj w Betlejem

13.Michalina Łyczkowska Cychry – Tylko jedna jest taka noc

14.Zuzia Pleń Cychry – Gore gwiazda

15. Kaja Ignar Chojna - Oto o północy

 

Kategoria zespoły I-III

1.Scholka Plus Dębno – Cieszmy się i pod niebiosy

2.Aniołki Maryi Chojna –Kołysanka

3.Małe Violinki Mieszkowice – Pastorałka ode serca do ucha

4.Chór klas trzecich Chojna –Tak On jest Królem

5.Duet Laura Biała i Małgorzata Badora Dębno – Gdy sliczna Panna (akomp. keyboard)

6. Malinki Mieszkowice – Blask nad Judeą

7. Duet Mikołaj i Szymon Mieszkowice– Pastuszek bosy

8. Duet Michalina i Zuzia Cychry – Pójdźmy wszyscy

Kategoria soliści IV-VI

  1. Hania Witkowska Dębno –Pierwsza gwiazda
  2. Lena Sikora Szczecin – Moja pastorałka
  3. Kacper Mielnik Mieszkowice- Dla niego cały świat
  4. Martyna Kaczmarek Dębno- Lulajże Jezuniu
  5. Kasia Mazurowska Cychry - Uciekali
  6. Karina Sobczyńska Chojna – Jezus malusieńki
  7. Zuzanna Wesołowska Zielin – Mizerna cicha
  8. Julia Nowak Troszyn – Snowman
  9. Karolina Radziukiewicz Cychry – Lulajże Jezuniu ( akomp. gitara)

 

Kategoria zespoły IV-VI

1.Zespół Impuls Boleszkowice – Gloria

2.Zespół wokalny SP Cychry – Mario czy już wiesz

 

Kategoria soliści VII-VIII

1.Alicja Tyda Boleszkowice - A wczora z wieczora

2.Wiktoria Podyma Chojna – Babci zegar

3.Maria Krawczuk Dębno – Jest taki dzień

4.Bartosz Żugaj Boleszkowice – Moja pastorałka

5. Aleksandra Czarnak Dębno – Gdy się Chrystus rodzi

6.Emily Ezekwe Kostrzyn – Mario czy już wiesz

 

Kategoria zespoły VII-VIII

1. Duet RAJWA Boleszkowice –Mizerna cicha

 

Kategoria soliści szkół ponadgimnazjalnych, dorośli

1.Natalia Ziembowska Chojna – Cicho, cicho pastuszkowie

 

 
warsztaty rękodzieła

warsztaty dzień babci i dziadka

 
-->